Idź do treści strony
OBO
05.06.2017 15:42

Nabór wniosków do V edycji OBO zakończony

plakat obo w wiacie przystankowej

Złożone poprzez stronę, mailowo lub w sposób tradycyjny, na formularzu papierowym. W niedzielę (4 czerwca) o północy minął termin składania wniosków z projektami do Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. 

Olsztynianie świetnie się spisali i złożyli dużo ciekawych propozycji. Ich tematyka jest bardzo zróżnicowana, od tradycyjnych małych inwestycji osiedlowych, po duże wydarzenia promocyjne, kulturalne czy rozrywkowe. Dużym zainteresowaniem cieszy się centrum miasta, gdzie umieszczono wiele aktywności. Teraz urzędnicy dokonają oceny formalnej i merytorycznej wniosków.
 
- Jestem dumny z naszych mieszkańców - mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. - Mamy nad czym pracować przez najbliższe trzy tygodnie. Ostatecznych wyborów dokanają sami olsztynianie, którzy na przełomie września i października zdecydują co jest dla nich najważniejsze.

Duża część wnioskodawców skorzystała z możliwości składania wniosków on-line, ale nie zabrakło entuzjastów tradycyjnych form dostarczania korespondencji: pocztą,wrzucenie do urny, dostarczenie do Rady Osiedla. Mamy też zgłoszenia e-mailowe i poprzez e-puap. Trwa gromadzenie wniosków i wprowadzanie ich do systemu, który umożliwia śledzenie na bieżąco ich losów.  W najbliższych tygodniach po ocenie formalnej i merytorycznej poznamy listę wniosków, na które będziemy głosować jesienią. Za wszystkie pomysły trzymamy kciuki.

Zgłoszone wnioski dostępne na stronie www.glosujobo.olsztyn.eu
Polub nas: https://www.facebook.com/OBOOlsztyn/
 

<- Wstecz do: Archiwum
Pogoda
Częściowe zachmurzenie 1°C
Śnieg -1°C