Idź do treści strony
OBO
04.03.2021 12:23

Minione OBO do oceny [ANKIETA]

Projekty Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego wybrane w poprzednim roku są w fazie realizacji. Jednocześnie zachęcamy mieszkańców do wypełnienia ankiet, dotyczących ostatniej edycji przedsięwzięcia.

Ponad 17 tys. osób oddało swoje głosy na niemal sto projektów ósmego już Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Do realizacji zostało wybranych siedem miejskich propozycji oraz najpopularniejsze zadania w każdym z 23 olsztyńskich osiedli. Kwota przeznaczona na nie to ponad 6,5 mln złotych.

- Zapraszamy do wypełnienia ankiety na temat przebiegu OBO w 2020 roku - mówi dyrektor Biura Prezydenta Miasta i Dialogu Obywatelskiego, Aneta Szpaderska.  - Pozwoli nam to na wprowadzenie ewentualnych zmian i ulepszeń w kolejnej edycji.

Ankiety skierowane są zarówno do osób głosujących w OBO, jak i autorów wniosków. Wystarczy poświęcić kilka minut i odpowiedzieć na postawione pytania. Chcemy poznać odczucia olsztynian dotyczące m.in. kampanii informacyjnej poświęconej OBO, promocji projektów, czy terminów ich składania.

Formularze można wypełniać do 10 marca. Uzyskane w ten sposób odpowiedzi staną się jednym z elementów oceny poprzedniej edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego.

[ankieta dla mieszkańców] [ankieta dla wnioskodawców]

Powróć do archiwum
Pogoda
Pogodnie 14°C
Czyste niebo 21°C