Idź do treści strony
OBO
Dziewczyna w "koszulce OBO"

Szukamy chętnych do Zespołu Koordynującego OBO

10.06.2019

Zbliża się VII edycja Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Zespół Koordynujący jest jednym z kluczowych do przeprowadzenia akcji.

Sesja Rady Miasta Olsztyna

Mamy uchwałę o OBO

31.05.2019

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta olsztyńscy radni przyjęli uchwałę w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. To pierwsza edycja budżetu obywatelskiego, którego realizacja wynika z ustawy.

Warsztaty

Warsztaty OBO

05.03.2019

Przygotowujemy się do pierwszego spotkania warsztatowego na temat nowych zasad OBO. Warsztat rozpocznie spotkanie z Ewą Stokłuską, która przedstawi doświadczenia innych samorządów w pracy nad zasadami Budżetów Partycypacyjnych.

Logo OBO

Konsultacje ws. OBO

01.03.2019

Rozpoczynamy konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie zasad i trybu przeprowadzenia Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszamy do udziału!

Głosowanie OBO

Głosowanie w OBO zakończone!

24.09.2018

Stało się, olsztynianie zdecydowali, jakie projekty będą realizowane w następnym roku. Wyniki głosowania w Olsztyńskim Budżecie Obywatelskim poznamy za niecały miesiąc.

Wykres, grafika

Trochę statystyki

24.07.2018

Do 16 lipca 2018 roku trwały prace nad weryfikacją złożonych przez mieszkańców Olsztyna wniosków. Teraz na stronie www.glosujobo.olsztyn.eu można zapoznać się z cała listą propozycji do głosowania, które odbędzie się w dniach...

Spotkanie OBO

Spotkania z mieszkańcami Olsztyna

27.04.2018

Przed nami ostatnie trzy tygodnie zbierania wniosków w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Ważną częścią kampanii informacyjno-edukacyjnej prowadzonej przez Urząd Miasta są spotkania z mieszkańcami Olsztyna. Jedno z nich...

OBO nabiera rozpędu

19.04.2018

Niespełna cztery tygodnie zostały na przygotowanie i złożenie wniosków do VI edycji Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Zachęcamy do skorzystania z podpowiedzi konsultantów, którzy wspierają akcję.

Pogoda
Pogodnie 12°C
Częściowe zachmurzenie 20°C