Idź do treści strony
OBO
05.03.2019 14:36

Warsztaty OBO

Warsztaty

Przygotowujemy się do pierwszego spotkania warsztatowego na temat nowych zasad OBO. Warsztat rozpocznie spotkanie z Ewą Stokłuską, która przedstawi doświadczenia innych samorządów w pracy nad zasadami Budżetów Partycypacyjnych.

Ewa Stokłuska jest socjolożką z doświadczeniem w planowaniu i prowadzeniu działań partycypacyjnych oraz pracy trenerskiej.

Przez kilka lat pracowała w zespole Laboratorium Partycypacji Obywatelskiej w Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” w Warszawie, m.in. organizując seminaria i szkolenia poświęcone różnym aspektom partycypacji oraz wspierając administrację lokalną i centralną we włączaniu obywateli w procesy decyzyjne na różnym szczeblu.

W 2017 roku przeszła „na drugą stronę mocy”. Obecnie pracuje w Laboratorium Innowacji Społecznych w Gdyni, gdzie poprzez partycypację stara się wspierać władze miasta w podejmowaniu decyzji, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom mieszkańców. Specjalizuje się w tematyce konsultacji społecznych i budżetu partycypacyjnego.

Przypominamy, że pierwsze spotkanie już 11 marca o godz. 17.00 w sali 219 olsztyńskiego Ratusza. Zapraszamy!

Konsultacje: https://konsultacje.olsztyn.eu/konsultacje/opis/uchwala-w-sprawie-zasad-i-trybu-przeprowadzenia-olsztynskiego-budzetu-obywatelskiego-1

<- Wstecz do: Lista
Pogoda
Pochmurnie 7°C
Pogodnie 7°C